Apie mus

UAB „Baltic Agro“ – tai viena didžiausių žemės ūkio įmonių Lietuvoje. Būdami „Danish Agro“ grupės dalimi, Lietuvos žemdirbiams mes tiekiame pačias moderniausias paslaugas ir produktus žemės ūkiui.

„Danish Agro“ grupę sudaro agroverslo kompanijos Danijoje ir Europoje, kurias jungia bendras tikslas - teikti vertę kuriančias paslaugas ir sprendimus kiekvienoje veiklos srityje - grūdų supirkime bei prekyboje pašarais, trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis ir sėklomis.

Šiandien „Baltic Agro“ įmonėje dirba daugiau kaip 100 profesionalių savo srities specialistų, pasirengusių konsultuoti Lietuvos žemdirbius rūpimais klausimais ir padėti jiems užauginti aukščiausios kokybės produkciją.

Paslaugų bei produktų kompleksiškumas bei kokybė – mūsų sėkmės paslaptis. 

Įmonė siūlo platų produktų spektrą augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiams, taip pat individualiems vartotojams. Prekiaujama trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, sėklomis, produktais gyvulininkystei, superkamas grūdinių kultūrų derlius. Dirvožemio, augalų tyrimų, mobiliųjų pašarų gamybos paslaugos yra patikrintos ir įvertintos klientų.

Siekdami maksimaliai užtikrinti auginamos ir ruošiamos sėklos kokybę, 2004 m. pradėjome eksploatuoti naują, modernų sėklų fabriką, o 2014 m. jį modernizavome ir nuo šiol pagaminame 24 000 tonų sėklų per metus. Sėklų fabrike paruoštos sėklos tiekiamos Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Danijos ūkininkams. Norėdami užtikrinti kokybišką derliaus supirkimą, atidarėme elevatorius Vilkaviškio ir Panevėžio rajonuose.

Būdami „Danish Agro“ grupės dalimi, turime stiprias derybines ir finansines pozicijas, todėl klientams galime pasiūlyti produktus ir paslaugas konkurencingomis kainomis. Šiuo metu eksploatuojame 6 mobiliuosius pašarų gamybos automobilius, kurie per metus pagamina 210 000 tonų pašarų. Nuolat tobulėjame ir giliname savo žinias dalyvaudami parodose bei seminaruose. Tikime, kad tik nuolatinis tobulėjimas leidžia mums išlikti rinkos lyderiais.

Mūsų vizija

„Baltic Agro“ vizija – tapti prioritetiniu partneriu Lietuvos žemdirbiams bei kiekvienam individualiai kurti pridėtinę vertę tiekiant tik aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas konkurencingomis kainomis.

Mūsų misija

Mūsų misija – Lietuvos žemdirbiams patiekti kokybiškus produktus ir paslaugos konkurencingomis kainomis, o derlių supirkti palankiausiomis sąlygomis.

Mūsų tikslas

Nuolatinis vertės kūrimas – pagrindinis ir kasdienis „Baltic Agro“ tikslas. Savo klientams mes siūlome tik tokius produktus ir paslaugas, kurie leidžia jiems pasiekti pačių geriausių rezultatų savo ūkiuose. Mes investuojame į savo darbuotojus, kad jie turėtų žinių ir patirties patarti žemdirbiams užauginti aukščiausios kokybės produkciją.

Per 20 įmonės veiklos metų keitėsi įmonės pavadinimas, darbuotojai, tačiau yra dalykų, kurie nesikeičia – tai mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdieniame savo darbe.