Pristatome 2020 metų sezono naujieną – herbicidą Rexade™ 440

2020-04-16

Šylant orams laikas pamąstyti kokiais herbicidais purkšite gražiai peržiemojusius pasėlius.
> Išsamiau

Į dangų pakilo projekto NEDELSK oro balionas

2019-06-14

Vilniečių ir kitų Lietuvos regionų gyventojai nuo šiol danguje matys dar vieną oro balioną – moterų sveikata besirūpinantis projektas „Nedelsk“ su savo partneriais – žemės ūkio bendrove „Baltic Agro“ ir trąšų gamintoju „Yara Lietuva“ pristatė oro balioną su jų simbolika.
> Išsamiau

Žmoną praradęs vyras: Kiekvieną dieną keliuosi su mintimi, kad viskas galėjo būti kitaip

2019-05-22

Kiekvienais metais visame pasaulyje tūkstančiai moterų išgirsta negailestingą diagnozę – krūties vėžys. Pažanga tyrimuose ir gydyme leido mirtingumą sumažinti iki ganėtinai mažo procento, tačiau mirtis nuo krūties vėžio dar vis yra viena pagrindinių moterų mirties priežasčių Lietuvoje.
> Išsamiau

Krūties vėžiu sirgusios moters išpažintis: Žemė pradėjo slysti iš po kojų

2019-04-15

Kiekvienais metais Lietuvoje nustatoma kiek daugiau nei 1500 naujų krūties vėžio atvejų. Ši liga yra dažniausia tarp moterims diagnozuojamų piktybinių susirgimų. Palangiškė Irena yra viena iš tų tūkstančių, kurioms buvo diagnozuotas krūties vėžys. Moteris sako, kad sužinojus apie šią diagnozę atrodė, kad jos gyvenimas yra baigtas.
> Išsamiau

2019-aisiais projektas NEDELSK tęs savo kelionę po Lietuvą

2019-04-03

Jau septyniolika metų gyvuojančio projekto „Nedelsk“ kūrėja ir iniciatorė Agnė Zuokienė teigia, kad krūties vėžys ir toliau išlieka didele problema tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos Sąjungos šalyse, tačiau pripažįsta, kad per paskutinius dešimt metų visuomenės požiūris į šią problemą stipriai pasikeitė.
> Išsamiau

Pasaulio krepšinio čempionatas Kinijoje gyvai!

2019-03-27

Pirkite 25t YaraMila, 25t YaraBela bei 200l YaraVita ir dalyvaukite loterijoje kelionei į krepšinio čempionatą Kinijoje laimėti.
> Išsamiau

Pavasario pradžios darbus laukuose vainikavo projekto ŪKIO ŠEFAS startas

2019-03-15

Lietuvos ūkininkai jau spėjo susipažinti akis į akį su garsiausiu BBQ meistru Lietuvoje, ūkio šefu, TV laidų kūrėju Vyliumi Blauzdavičiumi. Pavasario darbų laukuose startas paskelbtas ,,Baltic Agro“ ir ,,Tradecorp“ organizuotame lėkštelių šaudymo čempionate. ,,Žiauriai džiaugiuosi, kad ūkininkai tampa man lyg šeima, kuri nuolatos didėja ir auga. Visada svajojau susipažinti su Lietuvos ūkiuose užauginama produkcija iš arčiau, nes vertinu tai, ką turime pas save, vertinu natūralumą ir tikrą vietinį maistą. Bendraudamas su ūkininkais po truputį sužinau apie galvijų, avių, daržovių, kviečių, rapsų ir kitų produktų auginimo subtilybes, iššūkius, sėkmes ir nesėkmes auginant. Be proto įdomu man pačiam.“
> Išsamiau

Ūkinininkas įsitikinęs – prie bendruomenės gerovės turi prisidėti kiekvienas

2018-10-25

Šalčininkų rajone ūkininkaujantis Gžegožas Zuzo – vienas aktyviausių vietos ūkininkų, kuris svariai prisideda prie įvairių bendruomenės projektų. Kalbintas ūkininkas yra vienas iš daugelio, kuris perka bendrovės „Baltic Agro“ gaminamą rausvos spalvos plėvelę šieno ritiniams ir taip aktyviai remia akciją „Nedelsk“, kurios tikslas – kova su krūties vėžiu.
> Išsamiau

Juozas Smuilys yra aktyvus akcijos NEDELSK rėmėjas

2018-10-25

Raseinių rajone gyvenantis ūkininkas Juozas Smuilys valdo daugiau kaip 500 hektarų žemės plotą, kuriame augina javus, rapsus ir žirnius. Juozas yra aktyvus akcijos „Nedelsk“ rėmėjas, anot vyro – kova su vėžiniais susirgimais turi būti aktyvesnė, kadangi tai gali išgelbėti šimtus gyvybių.
> Išsamiau