Agreena ir Baltic Agro - pirmieji Lietuvoje išmokantys pinigus už anglies sertifikatus

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau pradedame išmokėti išmokas ūkininkams už antruosius „AgreenaCarbon“ derliaus metus. Dalyvaujantys ūkininkai gaus 32 € už sertifikatą (1-3 sertifikatai už hektarą, priklausomai nuo ūkininkavimo praktikos).

Šiuo metu galima registruotis į 2023 anglies dioksido derliaus metus, tačiau registracija netrukus baigsis. Pateikite duomenis iki birželio 30 d., kad gautumėte išmoką už 2023 derliaus metus.

Ar galima užsidirbti iš anglies dioksido ūkininkavimo?

Jei bent į vieną iš šių klausimų galite atsakysite „taip“, „Agreena“ anglies dioksido ūkininkavimas gali būti kaip tik jums:
- Ar kai kuriuos augalus auginate be žemės dirbimo?
- Ar prieš sėdami pasėlius dirbate dirvą mažesniu nei 10 cm gyliu – arba – prieš sėdami pasėlius taikote juostinę sėją arba mažai dirvą ardantį žemės dirbimą?

Kiek galima uždirbti?
Atsiųskite mums savo pasėlių deklaraciją, kad gautumėte:
Nemokamą anglies dioksido vertinimą

Naudodamasi pasėlių deklaracijois surinkta informacija, pavyzdžiui, laukų dydžiais ir vietomis, „Agreena“ gali greitai apskaičiuoti, kiek sertifikatų galėtumėte uždirbti per metus.

Greitesnį prisijungimą prie „Agreena“ platformos
Duomenų įvedimas dabar daug paprastesnis! Kai atsiųsite „Agreena“ bendrovei savo pasėlių deklaraciją, mes pasirūpinsime duomenų įkėlimo procesu – visas jūsų sunkus darbas atliktas.

Spustelėkite čia ir įkelkite savo pasėlių deklaraciją.

Taip pat galite kreiptis į vietinę ,,Baltic Agro'' klientų aptarnavimo komandą arba į „Agreena“.

Kas yra „AgreenaCarbon“?
Jei dar negirdėjote, „AgreenaCarbon“ suteikia ūkininkams prieigą prie naujo pajamų šaltinio, padeda finansuoti jų perėjimą prie tvaresnių ūkininkavimo metodų, kas lemia anglies dioksido kiekio mažinimą bei jo kaupimą. Manome, kad dėl šio poveikio ūkininkai teikia naują paslaugą ir kad už ją turėtų būti mokama.

Kiekvienais derliaus nuėmimo metais galite gauti papildomų pajamų už anglies dioksido mažinimą ir šalinimą. „Agreena“ programa remiasi daugeliu tų pačių duomenų, kuriuos jūs jau naudojate planuodami ūkininkavimą. „AgreenaCarbon“ – tai patogi platforma, kuri padeda savo tempu stebėti, fiksuoti ir patvirtinti jūsų ūkyje diegiamas klimatui palankias ūkininkavimo priemones. Po metų derliaus nuėmimo jūsų sukaupto anglies dioksido rezultatai pateikiami sertifikatų forma, o jūs galite nuspręsti, kaip norite juos panaudoti: Juos galite pasilikti, parduoti arba leisti „Agreena“ bendrovei juos parduoti už jus. Programoje dalyvaujantys ūkininkai taip pat turi galimybę gauti išmokas iškart, kai tik baigiasi derliaus metai ir duomenys patikrinami.

Kas yra „Agreena“?
„Agreena“ yra Danijos bendrovė, kurios pagrindinė būstinė yra Kopenhagoje. Bendrovėje jau virš 160 darbuotojų, ji dirba su ūkininkais iš 16 Europos šalių ir valdo daugiau kaip 1 000 000 hektarų žemės ūkio naudmenų.

Bendrovę įkūrė ūkininkai ir pradines investicijas jai skyrė taip pat ūkininkai. Šie pirmieji rėmėjai dabar yra „AgreenaCarbon“ platformos nariai, kai kurie iš jų tapo darbuotojais, o vienas iš jų netgi tapo mūsų valdybos pirmininku. Trumpai tariant, ūkininkavimo gyvenimas ir kultūra yra neatsiejama mūsų veiklos dalis.