« Atgal


Nuo seno žinomos ekologinės pievų ir ganyklų trąšos Magnio kainitas – sugrįžo!

2022-04-08

Magnio kainitas yra specialios trąšos, skirtos ganykloms, pievoms ir kitų žolinių pašarinių augalų tręšimui. Pagrindinis šių trąšų pranašumas yra natūralios kilmės ekologinės trąšos, kuriose yra subalansuotas kalio-magnio-natrio santykis, svarbus gyvūnų mitybai ir ypač sveikatingumui. Vien su mineraliniais pašarų priedais tai padaryti yra ir brangu, ir ne visada efektyvu.

Ekologinių trąšų sudėtis
9% K2O · 4% MgO · 35% Na2O · 9% SO3 · 47% Cl

Šis produktas idealiai tinka kaip papildomos trąšos: esant dideliam kalio kiekiui dirvožemyje ir tręšimui kuomet kalio vertės toliau nedidėja. Tačiau kalio ir natrio santykis labai pagerėja. Todėl Magnio kainitas yra idealus tręšimo papildymas, kuomet pagrindiniam tręšimui naudojamos srutos ar kitas skystas mėšlas.

  • tai iškastinės kilmės, neapdorota kalio druska, kurioje yra natūralaus vertingo kizerito. Visos maistinės medžiagos yra vandenyje tirpios ir pilnai augalų įsisąvinamos. 

  • veikia nepriklausomai nuo dirvožemio pH, todėl gali būti plačiai naudojamos.

  • sumažina melžiamų karvių vaisingumo problemas ir gerina augalų skonines savybes.

  • tai granuliuotos trąšos. Dėl jų gan vienodo granulių dydžio užtikrinama aukšta išbarstymo kokybė ir tikslus pasiskleidimas lauke.

  • sudėtyje yra 3,6 % S ir taip prisidedama prie geresnio azotinių trąšų pasisavinimo.

  • trąšos patvirtintos naudoti ekologinėje žemdirbystėje pagal reglamentus (ES) 2018/848 ir (EB) Nr. 889/2008.

Daugiau informacijos apie šį produktą galite sužinoti: https://cutt.ly/dFs1vKs
 
Į visus Jūsų klausimus apie trąšas ir prekybos sąlygas Jums mielai atsakys Baltic Agro konsultantai: https://cutt.ly/5Fs1RNO