« Atgal


Tvariam ūkininkavimui

2021-01-27

Įmonė UAB Baltic Agro, būdama viena didžiausių trąšų ir augalų apsaugos priemonių tiekėjų žemdirbiams, kiekvienais metais vis plačiau įsilieja į ekologinių trąšų platintojų gretas. Šiuos metus pradedame su nauju šūkiu: „Ekologiniai bei ekonominiai sprendimai neekologiniams ūkiams“.

Brangstant trąšoms ir pingant grūdams, šiuo metu dar galime pasiūlyti palankesnėmis sąlygomis įsigyti ekologinius produktus tiek ekologams, tiek standartiniams ūkiams.  Šis sprendimas tinka labai skaičiuojantiems, taikantiems vienanares, druskines mikroelementines trąšas papildomam tręšimui, tokias kaip magnio, mangano, cinko sulfatai. 
 
Pagal naujus Lietuvos respublikos trąšų įstatymus, įsigaliojusius nuo 2020 11 01d., skatiname savo klientus rinktis ne tik taupius, ekologinius ar tausius sprendimus, bet ir patogius, itin kokybiškus vokiškus produktus už tik 0,3-0,75 eur/kg ir kai maksimalios išlaidos 1ha bus tik 1-3,5 eur/ha.


Patvirtintas naudojimui ekologiniame žemės ūkyje pagal reglamentus (ES) 2018/484 ir (EG) Nr. 889/2008

Apie vokiškus ir pas mus Lietuvoje jau seniai žinomus produktus plačiau skaitykite atsisiuntę nuorodą: Produktų katalogas

Dėl infomacijos kreipkitės į Dr. Renatą Laurę tel. 869941009 arba regioninius agronomus-konsultantus. Susisiekti