Nedelsk

Jau nuo 2016 metų UAB „Baltic Agro“ prisideda prie projekto „Nedelsk“, raginančio įvairaus amžiaus moteris nedelsti ir pasitikrinti dėl vienos klastingiausių ligų – krūties vėžio. Šios iniciatyvos dėka, rinkdamiesi partnerių „Tracedorp“, „Trioplast“ bei „Yara“ produkciją, ūkininkai tiesiogiai prisideda prie projekto „Nedelsk“ įgyvendinimo.

2003-iais metais, kai buvo pradėtas vykdyti šis prevencinis projektas, skatinantis moteris labiau rūpintis savo sveikata, Lietuva buvo viena iš „pirmaujančiųjų“ pagal sergamumo krūties vėžiu statistiką. Nors pastaraisiais metais šalyje vis dar užregistruojama per 1500 naujų krūties vėžio atvejų, bendrų pastangų dėka krūties vėžinių susirgimų skaičius Lietuvoje šiandien – trigubai mažesnis.

Vienos iš pagrindinių projekto iniciatorių – Agnės Zuokienės teigimu, tokie projektai pabaigos turėti negali, nes daugelyje regionų tai – vienintelis būdas moterims pasitikrinti sveikatą, todėl prevenciją su partnerių pagalba planuojama tęsti ir toliau.

Projekto metu po Lietuvą keliaujantys „Nedelsk“ autobusėliai suteikia galimybę Lietuvos regionuose gyvenančioms moterims visiškai nemokamai pasitikrinti dėl krūties vėžio. „Metai iš metų mūsų darbas nesikeičia – su rožiniu autobusėliu stengiamės aplankyti kuo didesnį kiekį Lietuvos savivaldybių. Projekto aktualumas kiekvienais metais vis labiau didėja, nes vis daugiau moterų pradeda domėtis krūties vėžiu, prevencija ir tyrimais“, - teigia A. Zuokienė.

Remiantis ,,Nedelsk‘‘ statistika, nuo projekto pradžios buvo patikrinta daugiau nei 100 tūkst. moterų ir rasta daugiau kaip 1000 krūties vėžio įtarimų atvejų t.y. kas penktai moteriai randamos gerybinės krūtų ligos, o vienai iš 100 – krūties vėžio ženklai.

Projekto „Nedelsk“ tikslas – ne tik patikrinti kuo daugiau regionuose gyvenančių moterų, bet ir skleisti svarbią žinią, kad reguliariai tikrintis dėl šios onkologinės ligos – būtina, kadangi net 90 proc. moterų, kurioms laiku diagnozuojamas krūties vėžys – pasveiksta.

Dėkojame visiems, kurie renkasi „Baltic Agro“ produktus ir taip prisideda prie „Nedelsk“ projekto. Tik kartu veikdami galime sėkmingai kovoti su šiuo vėžiniu susirgimu, kuris yra dažniausiai pasitaikanti moterų onkologinė liga mūsų šalyje.

 

KAIP JŪS PRISIDEDATE PRIE PROJEKTO „NEDELSK“.

Perkant 40l ar daugiau „Tradecorp“ aminorūgščių „Delfan Plus“ ir sutinkant remti projektą „Nedelsk“ ne mažesne nei 5 eur suma, galite gauti papildomą 10 centų nuolaidą kiekvienam „Delfan Plus“ litrui.

 

Projektą „Nedelsk” paremsite įsigydami YaraMila 18-11-13, Yara Mila 7-20-28 arba YaraMila 8-24-24 trąšas.

 

„Nedelsk“ remiate ir įsigydami rožinės spalvos agro plėveles „Trioplast“. Vienas nupirktas rožinės spalvos agro plėvelės rulonas parems projektą „Nedelsk“ 3 eurais, kuriuos lygiomis dalimis paaukos pirkėjas, ,,Baltic Agro" ir „Trioplast".
 

 

Informacinis partneris: